Tepelná technika ELMET TRADE

Prodáváme, instalujeme a servisujeme produkty společnosti ELEKTROMET.
Více než 44 letá tradice společnosti ELEKTROMET a vynikající výsledky na zahraničních trzích ji zařadila mezi čtyři nejvýznamnější výrobce topenářské a tepelné techniky v Polsku. V oblasti technologií výroby, inovací a vývoje patří mezi přední evropské strojírenské společnosti.

multi-25kw.jpg Naše činnost začala v roce 2009, kdy jsme přivezli a úspěšně nainstalovali první plně automatický kotel na tuhá paliva. Za uplynulích 12 let jsme prostřednictvím naší prodejny zprovoznili více než dva tisíce kotlů na tuhá paliva jak v rodinných domech, tak v nebytových prostorách či výrobních provozech, zejména v Olomouckém, Středočeském a Moravskoslezkém kraji. To se nám podařilo bez jediné reklamace k maximální spokojenosti našich zákazníků.

 

265.jpgOd roku 2011 jsme se stali výhradními zástupci společnosti ELEKTROMET pro český trh a rozšířili nabídku o další výrobky, jako jsou automatické kotle na tuhá paliva s ručním přikládáním, kotle na pelety, elektrické ohřívače vody a zásobníky na vodu, kombinované ohřívače vody, solární ohřev TUV, akumulační nádrže a solární kolektory. Z nich je řada novinkou na našem trhu a nevyrábí je žádný český ani zahraniční výrobce. 

 

Naše výrobky splňují nejpřísnější technické i ekologické normy a je možné je aplikovat do projektů spolufinancovaných programy EU nebo národními programy NOVÉ KOTLÍKOVÉ DOTACE OPŽP ČR
Dotace Nová Zelená Úsporám 2012-20

Showroom Elektromet Žulová.

Ať už jste si vybrali z naší nabídky, nebo naopak váháte, který model je pro vás vhodný, návštěvou některého z našich showroomů rozhodně nic nezkazíte. Vybraný produkt si můžete pohodlně vyzkoušet, případně se poradit o jeho vhodnosti s našimi odborníky.

 

Novinka roku 2015, koupit na eshopu

deflektor.jpg