Univerzální kotel na Dřevo

Univerzální kotel na dřevo EKO - KWD

kwd-25-z-st32pid1.jpg Univerzální kotel na dřevo a jiná tuhá paliva. Spaluje také černé i hnědé uhlí, dřevěné i uhelné brikety. Vysoká účinnost spalování a velká plocha tepelného výměníku garantují maximální využití energie Vámi dodaného paliva.Součástí kotle na dřevo je litinový rošt.

Instalace kotle na dřevo

Kotel na dřevo Elektromet EKO-KWD 25 kw a 35 kw je možné instalovat do všech běžných topných systémů a uživatelé ocení nejen snadnou montáž, ale také snadnou a bezproblémovou údržbu. Kotel je možné osadit termostatem udržujícím nastavenou teplotu topného systému regulující přívodu vzduchu k hoření.

Digitální regulace a termostat zajišťuje prostřednictvím ventilátoru intenzitu hoření na takové úrovni, aby voda topného systému odpovídala parametrům nastaveným uživatelem. Kotel na dřevo je vybaven bezpečnostní pojistkou proti přehřátí. Kotel na dřevo je možné propojit s pokojovým termostatem. Kotel je osazen speciální digitální regulací s vestavěnou sondou v kouřovodu kotle k maximální součinosti s regulátorem ventilátoru.


Výška: 1320 mm.
Šířka: 605 mm.
Hloubka: 1020 mm.

Výkon: 25 kW
Litinový rošt
Palivo: dřevo, brikety uhlí.
Velikost otvoru přikládací komory:
výška x šířka 310 x 420 mm.
Výška komory spalování 500 mm.
Šířka komory spalování 420 mm.
Hloubka komory spalování 570 mm.
Objem komory spalování 120 dm3
Průměr dýmovodu: 160 mm.

eko-kwd.png kwd-25-z-st32pid1.jpg

 

Vytisknout stránku Vytisknout stránku