Automatický kotel EKO KWP MULTI DUAL na uhlí, biomasu a kusové dříví - NEDOTAČNÍ.

Automatický kotel DUÁLNÍ EKO-KWP MULTI DUAL PREMIUM nedotační.

  • Kotel na tuhá paliva se zásobníkem, a možností ručního přikládání kusového dříví do příkládací komory s vodním roštem.
  • Kotel umožňuje spalovat jak uhlí a biomasu, štěpku tak i zároveň kusové dříví o délce 40cm.
  • Automatické kotle na uhlí a biomasu jsou vyrobeny z prvotřídních materiálů a jsou osazeny nadstandartní elektronikou. Řídící jednotka je již přednastavena programy ke spalování různých paliv zajišťující dlouhou životnost a maximální topný výkon. Zásobník na uhlí a biomasu (dřevěné,slunečnicové,hrách,obilí,atd.) frakce 5-25 mm zajišťuje přísun paliva v topné sezóně na až 5-7 dní provozu. Na začátku topné sezóny dojde k zapálení automatického kotle na tuhá paliva a následně uživatel jen přisypává palivo a vyprazdňuje popelník. Kusové dříví musí být proschlé s maximální délkou 40 cm. Dále je pak možné přikládat i kusovým uhlím větších frakcí na vodní rošt kotle.
  • Emisní parametry kotle vyhovují normě ČSN 303-5 emisní třída č.4 (jen při spalování hnědého uhlí 5-25mm)
  • K dostání o výkonech 15/20/25 Kw.
  • Elektronika se stará o zajištění optimální teploty topné vody tak, jak ji naprogramoval uživatel. Systém je propojen s pokojovým termostatem a zajišťuje komfort jako u elektrického či plynového vytápění. Plně programovat lze nejen režim denních hodin, ale také týdenních cyklů.
  • Automatické kotle na tuhá paliva dosahují vynikajících parametrů účinnosti spalování. Automatické dávkování drobných kusů paliva a ventilátor přivádějící vzduch do rýnové retorty se starají o dokonalé prohoření každého kusu paliva. Topení se tak stává nejen ekonomické, ale i ekologické.
  • Plně automatické kotle na tuhá paliva jsou vybaveny řadou bezpečnostních systémů, které zabraňují případnému přehřátí a znehodnocení kotle. Stejně tak je chráněn i motor a převodovka šnekového podavače v případě, že by se do paliva dostaly nežádoucí předměty jako hřebíky, kusy železa a další.
  • Ve snaze zajistit maximální životnost efektivnost automatického kotle na tuhá paliva jej doporučujeme instalovat spolu s tří nebo čtyř-cestným ventilem (viz návod k montáži a obsluze).
  • Kotel existuje v levé a pravé variantě (při čelním pohledu je rozhodující, na které straně je zásobník paliva).

EKO KWP 15 multi duál - 73.368,- Kč

EKO KWP 20 multi duál - 78.233,- Kč

EKO KWP 25 multi duál - 83.100,- Kč

Vytisknout stránku Vytisknout stránku